info@yildizteknikservis.com.tr
(0224) 241 81 51
0532 797 8816

KURUMSAL

NELER YAPIYORUZ?

Dünyanın lider markaları ve az enerji harcayan cihazları, çevreye ve mekanlarınıza dost üretim teknolojisi, yüksek verimliliği ve kolay montaj özellikleri, dayanıklı ve entegre tasarımlarıyla fark yaratırken cihazlarınızda karşılaşacağınız arızalarda yetkili servis güvencesinden şaşmamanız gerekir.

Simfer, Oscar, Ferre, Femaş, Çetintaş, Ventino, İtimat, Arnica, Blue House, Rubenis Yetkili Servisi olarak beyaz eşyalarınızın ilk günkü performansları ile çalışmasını sağlayan, teknik bilgi ve tedarik desteği ile Bursa’nın en iyi firmaları arasında yer alan ekibimiz Simfer, Oscar, Ferre, Femaş, Çetintaş, Ventino, İtimat, Arnica, Blue House, Rubenis marka;

 • Ankastre Cihazlar,
 • Çamaşır makinesi,
 • Bulaşık makinesi,
 • Fırın,
 • Klima,
 • Buzdolabı,
 • Elektrikli süpürge için bakım, onarım ve tamir hizmetleri verirken yedek parça-aksesuar satışı yapmaktadır.

Ekibimiz Bursa’da Nilüfer,Osmangazi,Yıldırım,Mudanya,Kestel,Gürsu ilçelerinde yetkili servis olarak hizmet vermektedir.

Geniş araç filomuz ve uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve 30 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Simfer, Oscar, Ferre, Femaş, Çetintaş, Ventino, İtimat, Arnica, Blue House, Rubenis Yetkili Servis Güvencesi ile uygun fiyatlarla beyaz eşya yıllık periyodik bakımları, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanabilirsiniz.

Özel servis hizmetlerimiz kapsamında Arçelik, Beko, Aeg, Ariston, Profilo, Vestel, Bosch, Philco, Baymak, Vaillant, Alarko, İhlas, ECA, Demirdöküm, Ferroli ve Fellini gibi markaların klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz, elektrik süpürgesi vb. cihazlarının bakım, tamir ve yedek parça işlerini yapmaktayız. Servis hizmetlerimizde 1 yıl yedek parça garantisi vererek çalışmaktayız. Ayrıca kombi, şofben ve doğalgaz sobalarının montaj ve arızalarının yanısıra petek temizliği ve bakımı işlerini de itinayla yapmaktayız.

Kaliteli ve güvenilir beyaz eşya teknik servis hizmetlerini uygun fiyatlarla müşterilerimize götürmeyi hedefleyen ekibimizle Bursa’nın her bölgesine hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak ve teknik servis taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YILDIZ TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

 • Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

 • Kombi Arıza / Montaj

 • Klima Servisi / Montaj

 • Şofben / Termosifon Servisi

Vizyonumuz

Misyon : Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

PROFOSYONEL ÇALIŞAN

TSE GÜVENCESİ

TSE GÜVENCESİ

YILLIK TECRÜBE

Beyaz Eşya Yetkili Servis

Bursa’da Beyaz Eşya Teknik Servis hizmeti Yıldız Teknik Servis’ten alınır. Her türlü beyaz eşya tamiri, onarımı, bakımı yapılmaktadır.

TÜM HİZMETLERİMİZ

Arıza kaydı bildirmek veya bakım yaptırmak için hemen arayın

İLETİŞİME GEÇ